Arctic Monkeys - Vizsga
Arctic Monkeys
  • 1. Melyik évben jelent meg az Arctic Monkeys debütáló albuma, a "Whatever People Say I Am, That's Whatever People Say I Am, That's What I'm Not"?
A) 2006
B) 2003
C) 2005
D) 2007
  • 2. Melyik tagja az Arctic Monkeys énekese és ritmusgitárosa?
A) Alex Turner
B) Jamie Cook
C) Matt Helders
D) Nick O'Malley
  • 3. Honnan származik eredetileg az Arctic Monkeys?
A) Manchester, Anglia
B) Sheffield, Anglia
C) Liverpool, Anglia
D) London, Anglia
  • 4. A "Do I Wanna Know?" melyik Arctic Monkeys album népszerű kislemeze?
A) AM
B) Kedvenc legrosszabb rémálom
C) Szívd be és nézd meg
D) Humbug
  • 5. Hogy hívják az Arctic Monkeys dobosát?
A) Nick O'Malley
B) Jamie Cook
C) Matt Helders
D) Alex Turner
  • 6. Mi az Arctic Monkeys harmadik stúdióalbumának címe?
A) Kedvenc legrosszabb rémálom
B) Tranquility Base Hotel & Casino
C) AM
D) Humbug
  • 7. Ki volt az Arctic Monkeys 'AM' című albumának producere?
A) Danger Mouse
B) Mark Ronson
C) Brian Eno
D) James Ford
  • 8. Melyik évben jelent meg az Arctic Monkeys "Tranquility Base Hotel & Casino" című albuma?
A) 2019
B) 2017
C) 2016
D) 2018
  • 9. Mi az Arctic Monkeys lemezkiadója?
A) Interscope
B) Sub Pop
C) Domino
D) XL Recordings
  • 10. Hogy hívják az Arctic Monkeys basszusgitárosát?
A) Alex Turner
B) Nick O'Malley
C) Jamie Cook
D) Matt Helders
  • 11. Mi a neve az Arctic Monkeys 2007-ben megjelent második stúdióalbumának?
A) Humbug
B) Kedvenc legrosszabb rémálom
C) AM
D) Bármit is mondanak rólam az emberek, nem vagyok az.
  • 12. Melyik James Bond-film főcímdalát adta elő az Arctic Monkeys?
A) Quantum of Solace
B) Casino Royale
C) Spectre
D) Skyfall
Létrehozva That Quiz — a matematika teszt generáló webhely más tantárgyi forrásokkal.