Anthony Field - Vizsga
Anthony Field
  • 1. Hol született Anthony Field?
A) Egyesült Királyság
B) Kanada
C) Egyesült Államok
D) Ausztrália
  • 2. Melyik színű póló viseléséről ismert Anthony Field a The Wigglesben?
A) Zöld
B) Sárga
C) Kék
D) Red
  • 3. Melyik évben jelent meg a The Wiggles első albuma?
A) 2000
B) 1991
C) 1985
D) 2010
  • 4. Mi Anthony Field kedvenc gyümölcse?
A) Narancs
B) Banán
C) Eper
D) Apple
  • 5. Melyik Wiggles karaktert alakítja Anthony Field?
A) Sárga paróka
B) Red Wiggle
C) Bíbor parókázás
D) Blue Wiggle
  • 6. Ki alapította Anthony Fielddel együtt a Wiggles-t?
A) Murray Cook
B) Sam Moran
C) Lachlan Gillespie
D) Emma Watkins
  • 7. Milyen tánctípus beépítéséről ismert Anthony Field a The Wiggles előadásaiban?
A) Társastánc
B) Breakdance
C) Ír tánc
D) Balett
  • 8. Hol találkozott Anthony Field a The Wiggles társalapítóival?
A) Sydney Operaház
B) Macquarie Egyetem
C) Hollywood Bowl
D) Disneyland
  • 9. Mi Anthony Field kedvenc szabadtéri tevékenysége?
A) Szörfözés
B) Kerékpározás
C) Síelés
D) Túrázás
Létrehozva That Quiz — a matematika és más tantárgyak teszt létrehozásának és osztályozásának webhelye.