Mississippi Sound - Teszt
Mississippi Sound
  • 1. Melyik nagyváros van közel a Mississippi Soundhoz?
A) Hattiesburg
B) Biloxi
C) Vicksburg
D) Jackson
  • 2. Melyik víztesthez csatlakozik a Mississippi Sound?
A) Nagy-tavak
B) Atlanti-óceán
C) Csendes-óceán
D) Mexikói-öböl
  • 3. Az alábbiak közül melyik népszerű szabadidős tevékenység a Mississippi Soundon?
A) Síelés
B) Sziklamászás
C) Snowboardozás
D) Horgászat
  • 4. Mi az elsődleges gazdasági tevékenység a Mississippi Sound területén?
A) Bányászat
B) Gyártás
C) Mezőgazdaság
D) Kereskedelmi halászat
  • 5. Az alábbi fajok közül melyik található meg a Mississippi Soundban?
A) Jegesmedvék
B) Farkasok
C) Pingvinek
D) Garnélarák
  • 6. Mi fenyegeti leginkább a Mississippi Sound ökológiáját?
A) Aszály
B) Szennyezés
C) Tüzek
D) Túlnépesedés
  • 7. Mekkora a Mississippi Sound sótartalma a Mexikói-öbölhöz képest?
A) Alacsonyabb sótartalom
B) Magasabb sótartalom
C) Nincs különbség
D) Mindig édesvíz
  • 8. Melyik időjárási jelenség befolyásolhatja jelentősen a Mississippi Soundot?
A) Hurrikánok
B) Cunamik
C) Blizzards
D) Földrengések
  • 9. Milyen típusú kedvtelési célú hajóval találkozhatunk a Mississippi Soundon?
A) Jégtörők
B) Teherhajók
C) Vitorlás jachtok
D) Halászhajók
Létrehozva That Quiz — ahol a matematikai gyakorlás mindig egy kattintásnyira van.