Brad Pitt - Test
Brad Pitt
  • 1. Brad Pitt kaç yılında doğdu?
A) 1963
B) 1970
C) 1969
D) 1967
  • 2. Brad Pitt 'Dövüş Kulübü' filminde hangi karakteri canlandırdı?
A) Indiana Jones
B) John Nash
C) Jack Dawson
D) Tyler Durden
  • 3. Brad Pitt hangi filmde 'Rusty Ryan' adlı bir karakteri canlandırmıştır?
A) Yakalayabilirsen Yakala Beni
B) Ocean's Eleven
C) Esaretin Bedeli
D) Köstebek
  • 4. 'Troy' filminde Brad Pitt hangi Yunan kahramanını canlandırmıştır?
A) Hector
B) Perseus
C) Odysseus
D) Achilles
  • 5. Brad Pitt hangi Coen Kardeşler filminde rol aldı?
A) Fargo
B) Yaşlı Adamlar İçin Ülke Yok
C) True Grit
D) Okuduktan Sonra Yan
  • 6. Brad Pitt hangi animasyon filminde 'Metro Man' karakterini seslendirmiştir?
A) Kayıp Balık Nemo
B) Shrek
C) Aslan Kral
D) Megamind
  • 7. Brad Pitt 'Moneyball' filmindeki rolü için aşağıdaki sporlardan hangisini öğrenmiştir?
A) Tenis
B) Beyzbol
C) Futbol
D) Basketbol
  • 8. Brad Pitt hangi filmde vampir rolünü oynamıştır?
A) Bıçak
B) Dracula Untold
C) Vampirle Görüşme
D) Alacakaranlık
  • 9. Brad Pitt'in 'The Big Short' filmindeki karakterinin adı neydi?
A) Ben Rickert
B) Michael Burry
C) Mark Hanna
D) Jared Vennett
  • 10. Brad Pitt hangi Marvel filminde cameo olarak yer almıştır?
A) Deadpool 2
B) Kara Panter
C) Yenilmezler Endgame
D) Thor: Ragnarok
  • 11. Brad Pitt'in Tristan Ludlow adlı bir karakteri canlandırdığı filmin adı neydi?
A) The Patriot
B) Düşüş Efsaneleri
C) Cesur Yürek
D) Son Samuray
  • 12. Hangi Quentin Tarantino filminde Brad Pitt dublör olarak kullanılmıştır?
A) Bir Zamanlar Hollywood'da
B) Zincirsiz Django
C) Kill Bill: Cilt 1
D) Pulp Fiction
  • 13. 'Snatch' filminde Brad Pitt'in karakteri hangi isimle tanınıyor?
A) Mickey O'Neil
B) Franky Dört Parmak
C) Türkçe
D) Kurşun Diş Tony
  • 14. 'Bay ve Bayan Smith' filminde Brad Pitt'in 'John Smith'inin karşısında 'Jane Smith' rolünü kim oynamıştır?
A) Scarlett Johansson
B) Angelina Jolie
C) Jennifer Aniston
D) Gwyneth Paltrow
  • 15. Brad Pitt, Hugh Jackman'ın P. T. Barnum'u canlandırdığı hangi müzikal filmde cameo yapmıştır?
A) Mary Poppins Dönüyor
B) La La Land
C) Mamma Mia!
D) En Büyük Şovmen
  • 16. Brad Pitt'in tam adı nedir?
A) James Bradley Pitt
B) Robert Bradley Pitt
C) John Bradley Pitt
D) William Bradley Pitt
  • 17. Brad Pitt'in yapım şirketinin adı nedir?
A) Lion's Gate Filmleri
B) B Planı Eğlence
C) Miramax Filmleri
D) Rogue Productions
  • 18. Brad Pitt hangi Quentin Tarantino filminde Teğmen Aldo Raine rolünde oynamıştır?
A) Inglourious Basterds
B) Kill Bill
C) Pulp Fiction
D) Rezervuar Köpekleri
  • 19. Brad Pitt hangi ülkede doğmuştur?
A) Birleşik Devletler
B) Avustralya
C) İngiltere
D) Kanada
  • 20. Brad Pitt hangi animasyon filminde 'Will the Krill' karakterini seslendirmiştir?
A) Buz Devri
B) Kung Fu Panda
C) Happy Feet Two
D) Madagaskar
  • 21. Brad Pitt hangi savaş filminde Başçavuş Don 'Wardaddy' Collier rolünde oynamıştır?
A) İnce Kırmızı Hat
B) Öfke
C) Inglourious Basterds
D) Troy
  • 22. Brad Pitt hangi gerilim filminde Dedektif David Mills rolünde oynamıştır?
A) Zodyak
B) Se7en
C) Köstebek
D) Kuzuların Sessizliği
  • 23. Brad Pitt hangi filmde 'John Smith' adlı bir karakteri canlandırmıştır?
A) Düşüş Efsaneleri
B) Bay ve Bayan Smith
C) Ocean's Eleven
D) Troy
  • 24. Brad Pitt hangi filmde İrlandalı bir çingene boksör olan Mickey O'Neil karakterini canlandırmıştır?
A) Dövüş Kulübü
B) Snatch
C) Büyük Açık
D) Moneyball
  • 25. Brad Pitt, Marion Cotillard ile birlikte bir casusluk gerilim filminde rol aldı?
A) Müttefik
B) Turist
C) Bay ve Bayan Smith
D) Inglourious Basterds
  • 26. Brad Pitt, 'Megamind' animasyon filminde hangi karakteri seslendirmiştir?
A) Titan
B) Megamind
C) Metro Man
D) Minion
  • 27. Brad Pitt hangi filmde Tyler Durden karakterini canlandırdı?
A) Düşüş Efsaneleri
B) Dövüş Kulübü
C) Snatch
D) Troy
  • 28. 'Legends of the Fall' filminde Brad Pitt'in karakterinin adı nedir?
A) Aidan McManus
B) Frank Harris
C) Tyler Durden
D) Tristan Ludlow
  • 29. Aşağıdaki Brad Pitt filmlerinden hangisi Cormac McCarthy'nin bir romanından uyarlanmıştır?
A) Savaş Makinesi
B) Moneyball
C) Danışman
D) Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi
  • 30. Aşağıdaki oyunculardan hangisi 'Fury' filminde Brad Pitt ile birlikte rol almıştır?
A) Johnny Depp
B) Leonardo DiCaprio
C) Shia LaBeouf
D) Tom Hanks
Şununla oluşturuldu: That Quiz — tüm düzeydeki öğrenciler için matematik testi sitesi.