Стефані Майєр - вікторина
Стефані Майєр
  • 1. У якому році народилася Стефані Майєр?
A) 1965
B) 1990
C) 1980
D) 1973
  • 2. Яку серію романів про вампірів написала Стефані Майєр?
A) Сутінки
B) Щоденники вампіра
C) Дракула
D) Інтерв'ю з Вампіром
  • 3. Як звати головного героя серіалу "Сутінки"?
A) Есмі Каллен
B) Еліс Каллен
C) Белла Свон
D) Розалі Хейл
  • 4. Звідки родом Стефані Майєр?
A) Коннектикут
B) Техас
C) Каліфорнія
D) Нью-Йорк
  • 5. Як називається науково-фантастичний роман Стефані Майєр, в якому фігурують інопланетяни?
A) Позаземне
B) Ведучий
C) Зустріч з інопланетянами
D) Вторгнення
  • 6. У якій книзі "Сутінків" з'являється персонаж Ренесмі?
A) Затемнення
B) "Світанок
C) Сутінки
D) Молодик
  • 7. У якому році вийшла екранізація "Сутінків"?
A) 2005
B) 2008
C) 2010
D) 2012
  • 8. Який актор зіграв роль Едварда Каллена в серіалі "Сутінки"?
A) Келлан Латц
B) Роберт Паттінсон
C) Тейлор Лотнер
D) Джексон Ретбоун
  • 9. Як називається роман "Сутінки", в якому досліджується життя Брі Таннер?
A) Подорож Брі
B) Темна таємниця Брі
C) Історія Брі
D) Коротке друге життя Брі Таннер
  • 10. Що з наведеного нижче НЕ є романом Стефані Майєр?
A) Голодні ігри
B) Хімік
C) Опівнічне сонце
D) Життя і смерть
  • 11. У якій книзі "Сутінків" розповідається про Вольтурі, стародавній вампірський шабаш?
A) Затемнення
B) Сутінки
C) "Світанок
D) Молодик
  • 12. Як називається фільм Стефані Майєр 2020 року, що переповідає "Сутінки" з точки зору Едварда?
A) Опівнічне сонце
B) Захід сонця
C) Вечоріє.
D) Сутінки.
  • 13. Хто з персонажів серіалу "Сутінки" проходить процес імпринтингу?
A) Едвард Каллен
B) Джейкоб Блек
C) Еммет Каллен
D) Джаспер Хейл
  • 14. Хто написав музичний супровід до серії фільмів "Сутінки"?
A) Ганс Циммер
B) Джон Вільямс
C) Картер Барвелл
D) Алан Сільвестрі
  • 15. Яка з наведених нижче надприродних істот фігурує в книгах Стефані Майєр?
A) Вампіри
B) Зомбі.
C) Перевертні
D) Ельфи
  • 16. Яке справжнє ім'я вампіра Розалі в серіалі "Сутінки"?
A) Розалі Каллен
B) Розалі Свон
C) Розалі Блек
D) Розалі Хейл
  • 17. Хто автор серії "П'ятдесят відтінків сірого", яка починалася як фанфікшн "Сутінки"?
A) Джилліан Флінн
B) E. Л. Джеймс
C) J. К. Роулінг
D) Вероніка Рот
  • 18. Як називається вигадана середня школа, яку відвідують герої фільму "Сутінки"?
A) Середня школа Форкс
B) Середня школа "Сансет
C) Середня школа Медоув'ю
D) Ріверсайдська середня школа
  • 19. Яка книга з серії "Сутінки" йде після "Молодого місяця"?
A) Затемнення
B) Опівнічне сонце
C) Коротке друге життя Брі Таннер
D) "Світанок
  • 20. Як звуть дитину-гібрида вампіра і людини в серіалі "Сутінки"?
A) Есме.
B) Аліса.
C) Ренесмі.
D) Ірина
  • 21. Чим займається батько Белли в серіалі "Сутінки"?
A) Лікарю.
B) Начальник поліції.
C) Пожежник.
D) Адвокат.
  • 22. В якому місті відбувається більшість подій серіалу "Сутінки"?
A) Портленд
B) Сіетл
C) Вилки.
D) Чикаго
  • 23. До якого типу надприродних істот належить Сет Клірвотер у серіалі "Сутінки"?
A) Чаклун.
B) Вампір.
C) Перевертень
D) Привид
  • 24. Яка актриса зіграла Беллу Свон у серіалі "Сутінки"?
A) Крістен Стюарт
B) Дженніфер Лоуренс
C) Шейлін Вудлі
D) Емма Вотсон
  • 25. Що спонукало Стефані Майєр написати серію "Сутінки"?
A) Любов до вовків
B) Сон про вампіра
C) Виклик від друга
D) Захоплення окультизмом
  • 26. Як називається сім'я вампірів у серіалі "Сутінки"?
A) Вольтурі.
B) Каллен.
C) Чорний.
D) Діггорі.
Створено з That Quiz — де тест з математики виконуються одним клацанням миші.