Джулія Стівен - тест
Джулія Стівен
  • 1. Яке було дівоче прізвище Джулії Стівен?
A) Коричневий
B) Вільямс
C) Джексон.
D) Сміт
  • 2. У якому році народилася Джулія Стівен?
A) 1925
B) 1870
C) 1901
D) 1846
  • 3. Джулія Стівен була матір'ю якого відомого письменника?
A) Вірджинія Вульф
B) Джордж Еліот
C) Емілі Бронте
D) Джейн Остін
  • 4. Джулія Стівен була членом інтелектуального кола, відомого як Група _______.
A) Озерні поети
B) Фарби
C) Блумсбері
D) Алгонкін
  • 5. Джулія Стівен надихнула вас на створення образу місіс Рамзі в якому романі?
A) Гордість і упередження
B) Великі очікування
C) Середній березень
D) До Маяка
  • 6. В якому році померла Джулія Стівен?
A) 1910
B) 1895
C) 1923
D) 1945
  • 7. За якого видатного діяча вийшла заміж Джулія Стівен у 1878 році?
A) Чарльз Діккенс
B) Марк Твен
C) Оскар Уайльд
D) Леслі Стівен
  • 8. Джулія Стівен була племінницею якого відомого фотографа?
A) Діана Арбус
B) Ансель Адамс
C) Сінді Шерман
D) Джулія Маргарет Кемерон
Створено з That Quiz — де створення тестів та їх використання є доступними для математики та інших предметних областей.